Helix Sports Bra (Black)

Vurdert 5.00 av 5 basert på 8 kundevurderinger
(8 omtaler)

Farger

679kr

Born Primitive sin Helix Sports Bra er sports-bhen som kombinerer lett kompresjon med en særdeles god fleksibilitet. Dette gjør at den gir en god støtte for selv de hardeste øktene, og den har blitt en klar favoritt blant mange av våre kunder. Helix har en middels høy dekning i fronten.

Betalingsmetoder
  • Logoen til Vipps. Det står vipps i oransje. I-en er formet som en smilemunn.

Betalingsmetoder

  • Alltid 14 dagers åpent kjøp
  • Ekspresslevering, Pakke i postkassen, Pakke til hentested, Henting i butikk
  • Alltid gratis frakt over 1000,-

Produktinformasjon

Born Primitive – Helix Sports Bra (Black)

Product Specifications: 

  • 70% Nylon, 30% Spandex
  • Wash in cool with like colors, hang dry
  • Removable pads included (we recommend removing them before washing)

Størrelser:

Denne bhen oppleves som normal i størrelsen. Benytt gjerne måletabellen nedenfor for å finne din størrelse.

helix sports bra - size chart sports bras

Omtaler (8)

8 omtaler for Helix Sports Bra (Black)

  1. Vurdert 5 av 5

    KarianneTE

    Veldig bra sports bh. Sitter som støpt på trening og ser veldig bra ut. Normal i str.

    • Ingunn Selvåg

      Takk for god omtale av denne sports-bhen Karianne! Vi er enige i at den er god. 😀 Det er en grunn til at den har vært og er en bestselger.

  2. Vurdert 5 av 5

    Frida Lassemo

    Min favoritt. Har den i begge farger. Enkel, men fine detaljer på ryggen. Sitter veldig behagelig på og har god støtte.

  3. Vurdert 5 av 5

    Synnøve Antonsen

    Har to favoritt trenings-BH´r fra BP, dette er den ene av de. Den holder jentene på plass, den føles ikke for stram og synes den har et fint snitt. Denne gir litt mer ekstra hold, den brukes alltid til harde metcons. Men fordi den er så behagelig på, så er det blitt en all around bh. Jeg bruker størrelse S, og da sitter den passe stramt.

  4. Vurdert 5 av 5

    Victoria Ward

    Supermyk og deilig stoff, og sitter perfekt på meg. Blir ikke trykket like «flat» som på noen andre BP modeller

  5. Vurdert 5 av 5

    May

    Helix er bare helt fantastisk! En av de modellene jeg har flest av og bruker mest. Holder seg meget godt i form og farge etter mange vask.
    Bruker L (80A)

  6. Vurdert 5 av 5

    Helene Seland

    Kjempe fin på og utrolig godt hold.

  7. Vurdert 5 av 5

    Julia Vangen

    Mest behagelige stoffet mot kroppen! Bruker den derfor både på og utenom trening

  8. Vurdert 5 av 5

    alvhild.97

    Min favoritt!
    God og behagelig å ha på, samtidig som den holder alt på plass. Vil si den er normal i størrelsen

Skriv en omtale
Handlekurv
Skroll til toppen