3 omtaler for Women’s Lounge Short (Oatmeal)
Du må være logget inn for å legge inn en omtale.
649kr Opprinnelig pris var: 649kr.349krNåværende pris er: 349kr.
Born Primitive har laget en shorts som passer perfekt for trening og hverdags! Lounge Short er designet for maksimal komfort både på og utenfor trening. Den er ultra lett, har et flatterende snitt og har masse stretch som gjør at du har full bevegelsesfrihet!
Betalingsmetoder
Du må være logget inn for å legge inn en omtale.
Product Specifications:
Fabric details:
Buttery soft, our bornLUX is the material you’ll want to lounge all day in, but can still count on to be quick-drying when working up a sweat.
– Ultra-soft to the touch
– Lightweight
– Quick-drying
– 4-way stretch
Product Care:
Størrelser:
Denne oppleves som normal i størrelsen. De fleste velger samme størrelse som de har i leggings fra Born Primitive. Bruk gjerne tabellen nedenfor som hjelp til å finne din størrelse.
Julia Vangen –
Svært behagelig, gjør seg godt til både trening og hverdags. Deilig å ha på og nydelig farge, passer fint til deres keep it easy tank blant annet!
Marie M. Grythe –
Fantastisk shorts i nydelig farge. Veldig allsidig bruk: til tur, til hverdags, til å henge hjemme. Passe lengde. Normal i str.
helenevabo –
Helt fantastisk shorts i en farge som går til alt! Bruker min til styrketrening på sommeren eller til casual. Normal størrelse.