1 omtale for SAYSKY W Combat+ Long Tights (Black)
Du må være logget inn for å legge inn en omtale.
1275kr
Disse tightsene er det perfekte valget for løpetrening. Tightsen er en av SAYKSYs mest populære løpetights er til dame. Den har god passform og lar deg løpe uhindret på både langturer og intervalløkter.
SAYSKY sin løpebekledning er for den dedikerte løperen.
Betalingsmetoder
Du må være logget inn for å legge inn en omtale.
SAYSKY Universe Combat+ Long Tights er en teknisk god løpetights for dame. Tightsen har flere praktiske lommer. Passformen er slim-fit med en normal midje. Den har et reflekterende ikon foran på låret og en reflekterende SAYSKY-logo ned langs venstre legg.
Produktdetaljer:
Vask:
Størrelser:
Denne oppleves som normal i størrelsen. Den er veldig stretchy. Bruk gjerne tabellen nedenfor som hjelp til å finne din størrelse.
May –
Dette er en spesifikt LØPEtights, så om du leter etter en allround tigths anbefales YGT2.0. Men for løping er denne ypperlig. Kan minne litt om 2XU uten at den har fullt så mye kompresjon. Supert med 3 lommer hvis man skal på langtur.
For oss med lange lanker går ikke denne helt ned. Jeg er 182 på strømpelesten og har en god håndsbredde fra ankelkulen og opp til kanten av tightsen. Bortsett fra det er den normal i str og jeg ville gått for den str du normal bruker.